Багато хто приходить в сум’яття, гадаючи з чого починати знайомство з Австралією, потрапляючи в цю країну. Отже, Австралія порадує своїх туристів безліччю місць для відпочинку та екскурсій.

Знайомство з Австралією

Можна відвідати:

  • Ботанічний сад, що знаходиться в Аделаїді.
  • Блакитні гори.
  • Сіднейський зоопарк.
  • В Мельбурні відвідати вежу Eureka.
  • Потрапити в місто-музей у Баллараті.

Австралійське місто Сідней є великим розважальним комплексом. У ньому є все для розваг.

Ця країна досить велика, в ній зібрано багато унікальних тварин, рослин і потрібно як мінімум місяць, щоб оглянути Австралію і побувати скрізь.

Підземне місто — Кубер-Педі

А ще є і Підземне місто — Кубер-Педі. Воно знаходиться між містами Порт-Огаста і Аліс-Спрінгс. У ньому видобували опали. Від Аделаїди воно розташовано в 846 кілометрах. Жителі міста Кубер-Педі живуть під землею. Це пов’язано з кліматичними умовами. Влітку температура може досягати відміток 60 градусів Цельсія.

Знайомство з Австралією: Кубер-Педі

Штат Вікторія

Штат Вікторія порадує туристів пам’яткою Хребет Гремпіас. Тут же можна піднятися на скелі 12 Апостолів. Кращого міста для шопінгу ніж Мельбурн вам не знайти в Австралії.

Хребет Гремпіас

Ще в цьому штаті можна побачити «Парад пінгвінів». Він проходить на острові Філіпа. Або просто покататися по Великій Океанічної Дорозі. Ознайомитися з технікою виготовлення вин на місцевих виноробнях і покуштувати вина з льохів в долині Ярра.

Долина Баросса

У кожному штаті Австралії є, що подивитися туристам. В цьому переліку є й долина Баросса. Вона знаходиться в одній годині їзди від Аделаїди. Долина Баросса займає не останнє місце з виробництва вин, а саме червоних. Географічне положення і кліматичні умови ідеально підходять для вирощування різних сортів винограду.

Знайомство з Австралією: Долина Баросса

У туристів є багатий вибір для подорожей. Їм можуть запропонувати груповий тур з гідом, на автобусі. Для одиночних турів, краще підійде автомобіль, а для любителів екстриму — мотоцикл. Для любителів романтики є прекрасний варіант — політ на повітряній кулі або вертольоті.

Також цікаво  Відпочинок в Австралії

У містечку Танунда знаходяться 4 винних льохи. Вони розміщені на березі річки. До них є можливість прогулятися пішки. Після екскурсії проводяться дегустації різних сортів вин.

Спочатку в Долині жили німецькі переселенці. Вони ретельно берегли свої традиції. Так, що тепер туристи можуть побачити цікаві експонати того часу в музеях і галереях. На пам’ять туристи обирають собі сувеніри в антикварних крамничках і лавочках.

Жителі в Долині Баросса досить привітні і доброзичливі. Туристична структура в Долині добре розвинена. Тому знайомство з Австралією можна розпочинати саме тут.