Якщо ви любите пригоди і не можете без них прожити жодного дня, тоді відпочинок в Австралії підійде вам ідеально. Тут ви знайдете не тільки пригоди, а й все для відпочинку.

Відпочинок в Австралії

Активний відпочинок в Австралії —це здійснення різноманітних подорожей:

  • ви зможете покататися на позашляховиках по пустелі або верхи на верблюді;
  • влаштувати романтичну прогулянку на конях по узбережжю океану;
  • а якщо подобається сільські пейзажі, то для цього ідеально підійде піша прогулянка.

У гірських районах, на Хребті Макдоннелла, Блакитних горах та Сніжних горах, найкраще підійде піша прогулянка. Перед туристами відкриваються незабутні краєвиди. А прогулянка незвіданими місцями на острові Тасманія ніколи не забудеться. Тут буде приємно не просто погуляти, а сходити у похід.

Відпочинок в Австралії, Хребет Макдоннелла
Хребет Макдоннелла (фото wikimedia.org)
Відпочинок в Австралії, Блакитні гори
Блакитні гори
Тасманія
Тасманія
Сніжні гори
Сніжні гори

Курорти в Сніжних горах працюють цілий рік. Взимку класно покататися на лижах, а влітку погуляти гірськими стежками. До речі, саме у Сніжних горах знаходяться найкращі гірськолижні курорти.

У цій країні величезна кількість пляжів. Тож давайте не забуватимемо і про дайверів. Їм тут є де пірнати, щоб полюбуватись підводними краєвидами.

Сплавлятися на плотах та каное можна по річках Німбойда та Туллі, і звичайно на острові Тасманія.

Активний відпочинок в Австралії, річка Німбойда
Річка Німбойда
Активний відпочинок в Австралії, річка Туллі
Річка Туллі

Курортний рай Австралії або рай для серфінгістів

Також активний відпочинок в Австралії можна назвати раєм для занять серфінгом. Для них тут є Великий Бар’єрний риф. На курорті Золотий Берег є містечко Surfers Paradise, що означає Серфінговий Рай. І це не просто жарт, це так і є. У місті майже весь рік світить сонце, в достатній кількості красивих пляжів. І вони всі чисті та доглянуті. Так що ті, хто люблять серфінг це містечко саме для вас.

Активний відпочинок в Австралії, серфінг, Великий Бар’єрний риф
Великий Бар’єрний риф: серфінг
Містечко Surfers Paradise
Містечко Surfers Paradise

Містечко активно розвиває туристичну інфраструктуру. Відправляючись на відпочинок до Австралії, приготуйтеся до того, що в місті можна побачити чудові готелі, незабутні пам’ятки. На туристів чекає феєричнє нічне життя, з безліччю нічних закладів. Магазини в місті є на будь-який смак і відвідини їх залежать тільки від вашого бюджету поїздки.

Також цікаво  Курорти Австралії нікого з вас не залишать байдужими

Це прекрасне місце для сімейного відпочинку. З дітьми можна погуляти в парках. Їх у містечку 4:

  1. Царство Мрій.
  2. Світ Кіно Ворнер Бразерс.
  3. Мокрий.
  4. Дикий та Морський світ Австралії.

У ці парки багато туроператорів організовують поїздки, вони коштують досить дешево. Так що дістатися туди не важко. Морський світ Австралії розташований безпосередньо в місті.

У центрі міста знаходиться знаменита виставка — Хочете — вірте, хочете — ні. Тут ви побачите неймовірні та навіть не реальні експонати та колекції. Хай відпочинок в Австралії принесе вам безліч задоволень та гарний настрій.