В’єтнам просто ідеальна країна для вибору по-справжньому самобутніх і в той же час доступними за своїми цінами сувенірів. Що привезти з В’єтнаму? В’єтнамські лавочки вражають строкатим достатком:

  • вишукані срібні прикраси;
  • лакові шкатулки;
  • численні статуетки Будди;
  • інкрустовані перламутром дзеркальця і ​​гребінці…

Що привезти з В’єтнаму?

В’єтнам славиться своїми лакованими виробами, витонченими віялами, наборами вишуканою посуду з порцеляни, розписаної ієрогліфами, а також шовковим одягом. Тому вам не прийдеться довго думати, що привезти з В’єтнаму.

Якісний шовк в тутешніх магазинах не такий вже й дорогий: з нього шиють як традиційний одяг Аузана, так і халати, блузки, кімоно в класичному східному стилі. Будь-яку обрану вами річ оперативно підженуть прямо по фігурі.

Що привезти з В’єтнаму?

Широким асортиментом оригінальних сувенірів порадує туристів місто Хоян, в якому можна придбати як старовинні антикварні речі, так і промислові вироби племен. Неможливо також утриматися від покупки декоративних ліхтарів, що радують око яскравими квітами і різноманітністю форм: ліхтарі з зображенням рибок або драконів, ліхтарі, прикрашені рухомими картинками.

Столиця В’єтнаму — Ханой — вабить етнічними лавками, в яких представлені вироби гірських племен, кожен з них є маленьким шедевром. Автентичні текстильні вироби народності Хмонг, над якими майстри невпинно трудяться протягом 1-2 років, являють собою справжні витвори мистецтва.

Магазини В’єтнаму також пропонують величезний вибір шовкової постільної білизни найрізноманітніших забарвлень, настінних бамбукових прикрас, унікальних масок ручної роботи, що живо передають емоції та настрої міфічних персонажів в’єтнамських легенд.

Не країна, а сувенірний рай

Відмінним сувеніром можуть бути перли — тут ціни на них приблизно на 30% нижче, ніж в країнах Європи. Нитки хорошого рожевого, чорного, білого перлів легко можна купити на морських курортах буквально за безцінь.

Також цікаво  До Вунгтау на відпочинок: прекрасне курортне місце для відпочинку

Більш дорогим естетичним задоволенням буде придбання керамічних і шовкових картин, розкішних моделей дерев’яних яхт і аксесуарів, виконаних з крокодилової шкіри.

Якщо дійсно ви не знаєте, що привезти з В’єтнаму, то не варто забувати також про традиційні конічні капелюхи, якими славиться стародавнє місто Хюе. Тутешні ринки запропонують масу різноманітних капелюхів будь-яких видів і кольорів, а також «колонізаторські» пробкові шоломи.

«Смачні» сувеніри з В’єтнаму припадуть до душі будь-кому:

  1. ароматні тропічні плоди рамбутан;
  2. мангостін;
  3. джекфрут;
  4. дуріан;
  5. пітахайя.

Вони тільки й чекають, щоб їх спробували.

Любителям екзотики знахарі запропонують особливу горілку, настояну на кобрах або саламандрах — ідеальний засіб від будь-якої хвороби. От тепер ви знаєте, що привезти з В’єтнаму.