Збираючись у подорож, ви повинні думати не тільки про прекрасний відпочинок, про красиві місця, про море, але і про вашу безпеку. Вам потрібно подбати про безпеку вашого здоров’я, вибрати медзаклад, де вам зроблять потрібні щеплення перед поїздкою для того, щоб захистити себе від інфекцій.

Щеплення перед поїздкою для подорожнього від інфекцій

  1. Вакцинація від гепатиту А. Простому городянину в теплих країнах дуже легко підхопити хворобу Боткіна. Тому за два тижні до вашого вильоту в теплі країни, потрібно зробити запобіжний захід від цієї інфекції, і зробіть щеплення.
  2. Вакцина від менінгококової інфекції. Наприклад, в Саудівську Аравію без нього вас не пустять. Також воно робиться за два тижні до вильоту.
  3. Вакцинація від кліщового енцефаліту. Не обманюйте себе, думаючи, що кліщі водяться тільки в лісах Сибіру. Родина кліщів Австрія. Тут вводяться дві дози з місячним інтервалом, захистіть себе, якщо ви думаєте під час відпустки прогулятися по лісах центральної Європи.
  4. Захист щепленням від японського енцефаліту. Необхідне для бажаючих здійснити подорож до Китаю, Непалу, В’єтнаму. Вам вводять вакцину три рази з певним інтервалом.
  5. Щеплення перед поїздкою від сказу можливе в окремих випадках і за вибором, адже ніхто не застрахований від укусів бездомних тварин. Буде введена вакцина трьома дозами з певними інтервалами. Робиться воно за місяць до вашої поїздки.
  6. Вакцина від жовтої лихоманки. Цей вірус переносять комарі, без цього щеплення вас не впустять до багатьох країн. Воно робиться за місяць до від’їзду.
  7. Захистіть своє здоров’я щепленням від черевного тифу, ця інфекція може потрапити в організм із забрудненою водою. Ті, хто бажає відвідати Африку, країни Азії та Австралії, повинні зробити таке щеплення для захисту свого організму. Одна доза вводиться за два тижні до виїзду.
Також цікаво  Щоб не обдурили за кордоном під час вашої подорожі

Захист від інфекції під час відпустки

Кожна людина любить відпочивати, і всі ми з нетерпінням чекаємо довгоочікуваної відпустки. Деякі вважають за краще проводити свою відпустку за кордоном, а хтось віддає перевагу рідним краям. Але ж буває так, що час відпустки призводить часом до сумних наслідків. Тому зневірятися не варто, треба просто дотримуватися деяких правил, і тоді вашу відпустку ніщо не затьмарить.

Якщо ви вирішили відправитися в екзотичну країну, то в обов’язковому порядку зробіть щеплення перед поїздкою для захисту від жовтої лихоманки, так як вона смертельна. Довідку, про те, що воно вам було зроблено, обов’язково візьміть з собою, без її наявності вас можуть не впустити в літак. Ще, що необхідно вам взяти з собою в подорож, це аптечку, з препаратами, які можуть знадобитися в будь-який момент. Не забувайте, в яку країну ви їдете, і запасіться всім необхідним. Людям схильним до алергічних реакцій, слід взяти з собою таблетки від алергії.

У жарких країнах подорожувати буде жарко, так що не забувайте пити, але пити потрібно тільки з пляшок. Ні за яких умов не пийте воду з джерел, навіть якщо ці джерела гірські. Свіжі вичавлені соки обходьте стороною, не робіть собі напоїв з льоду, лід може бути зроблений з простої проточної води. Вживайте в їжу продукти, які пройшли термічну обробку. Фрукти і овочі мийте кип’яченою водою.

Завжди намагайтеся при виїзді на природу взяти собою один термос з кип’яченою водою, інший з кавою або чаєм. Завжди стежте за тим, щоб ваші руки були вимиті милом після кожної прогулянки.

Також цікаво  Туристична агенція: про обов’язки туроператорів та турагентів

Харчуйтеся в тих місцях, які відведені для вашої групи. Якщо будь-які продукти вам невідомі, то не вживайте їх в їжу. Не купуйте їжу на вулиці. Купання на пляжах так само має проходити в спеціально відведених місцях. Не забудьте про захист від комарів. Намагайтеся не підходити близько до диких тварин і птахів, уникайте місць, де водяться кліщі і гризуни. Якщо випадки укусів гризунів або кліщів спостерігалися, намагайтеся це запам’ятати. Згодом може виникнути інфекція, і даний факт допоможе встановити правильний діагноз. Будьте пильні і подорожуйте безпечно!

Дбайте про власне здоров’я завчасно, і робіть необхідні щеплення перед поїздкою.