На узбережжі Тихого океану розташувалося Австралійське місто Сідней. Це саме те місто, яке в обов’язковому порядку варто відвідати. У ньому безліч культурних і природних пам’яток. Недалеко від нього знаходяться прекрасні пляжі: чиста і тепла вода і ясне сонце з чудовою погодою.

Знайомство з Сіднеєм

Якщо говорити іншими словами, то Сідней — прекрасне курортне місто. У ньому добре розвинена туристична інфраструктура.

Ось тільки не забувайте, що коли у нас зима, то в Австралії зараз літо. Так, що плануйте свій відпочинок правильно.

Прогулятися по місту можна на монорельсовій дорозі або ж на поїзді. Така подорож проходить через Зоопарк Таронга і пляж Менлі. Але, ще по залізниці можна дістатися до самого аеропорту.

У The Rocks знаходиться історичний центр Сіднея. Удень туристи оглядають старовинні будівлі, а ввечері він перетворюється в осередок вируючого нічного життя.

Найкрасивішою будівлею Сіднея вважають міст, який знаходиться в гавані міста. Він з’єднує дві його частини: північну і центр. З моста видно Оперний театр, а ще можна піднятися на його вежу, тільки ця послуга платна.

Обов’язково побувайте в Гавані і Оперному театрі, океанаріумі, музеї Австралії. У Сіднеї багато цікавих місць, де сподобається туристам.

Місто Сідней і його визначні пам’ятки

Перлиною Австралії вважається місто Сідней. Тільки тут можна побачити, як прекрасно уживаються новенькі хмарочоси і старенькі будівлі. У Сіднеї безліч парків і скверів. Місто як нібито потопає в зелені. Воно досить жваве, завдяки своїм пляжам і численним визначним пам’яткам. Його історія починалася з маленького каторжного поселення, а потім воно перетворилося на перлину всієї Австралії.

Також цікаво  В Австралії з нетерпінням чекають гостей та туристів

Тепер давайте поговоримо про визначні пам’ятки міста.

Місто Сідней: міст Харбор-Бридж

Якщо подивитися на міст Харбор-Бридж, то він може нагадати вішалку. Його довжина становить 503 метра. Цей міст один з найдовших мостів у світі. З його оглядових майданчиків видно всю панораму Сіднея.

Місто Сідней: Світова Вежа Сіднея

У південній півкулі знаходиться Світова Вежа Сіднея. На ній розташовані магазини і ресторани. Але це не прості магазинчики, вони обертаються. Багатьом туристам подобається відвідувати оперу Хаус.

У Сіднейському акваріумі представлено безліч різних видів риб та інших морських мешканців.

Місто Сідней: пляж Бонді

Позасмагати і відпочити можна на золотих пісках пляжу Бонді. Його довжина приблизно 1 км, і він знаходиться в межах міста.

Місто Сідней: зоопарк Таронга

Зоопарк Таронга здивує своїх відвідувачів відкритими вольєрами, в яких живуть тварини.

Для любителів шопінгу прекрасно підійде торговий комплекс з цікавою назвою Будинок королеви Вікторії.

Сіднейський оперний театр

Сіднейський оперний театр вважається візитною карткою всієї Австралії. Не можна уявити Австралію без Сіднея, а Сідней без знаменитого у всьому світі оперного театру.

Данський архітектор Йорн Утзон

Колись на його місці було просте трамвайне депо. Будувати театр почали в 1959 році за проектом данського архітектора Йорна Утзона. На його будівництво знадобилося довгих 14 років, а запланований бюджет споруди був перевищений майже на 100 млн.

Місто Сідней: сіднейський оперний театр
Сіднейський оперний театр: концертний зал

Сіднейський оперний театр представляє споруду з декількох будівель. Вони всі різної величини. Серед них можна виділити концертний зал на 2,5 тис. місць, драматичний театр на 500 місць, оперний зал на 1,5 тис. місць.

У ньому є відкриті зали. Вони розміщені у дворі прямо під відкритим небом. Дах, зроблено у вигляді вітрил. Більше ніде немає такого театру, в цьому його унікальність.

Сіднейський оперний театр був відкритий самою королевою Англії Єлизаветою ІІ

20 жовтня 1973 року Сіднейський оперний театр був відкритий самою королевою Англії Єлизаветою ІІ. Театр визнаний унікальним шедевром світу.

Також цікаво  Світ Австралії — такий різний, своєрідний та унікальний

Ось всім цим та багато ще чим таке цікаве місто Сідней для його відвідувачів.