Мафіозі Чикаго різко відрізнялися від організованої злочинності інших великих міст. По це свідчать факти, які наведені нижче.

Мафіозі Чикаго

Клани називалися синдикатами за аналогією з бізнесом. У Чиказьких кланах не італійці також могли бути посвяченими, що давало їм певні повноваження і можливість спілкуватися з главами сім’ї. В інших містах навіть наполовину ірландці, наполовину італійці не могли бути посвяченими. У Чикаго навіть у верхівці клану могли бути не сицилійці, наприклад, євреї чи ірландці.

Синдикат виріс на мережі борделів. У той час це був важкий бізнес. Переселенці були в основному чоловіки, не вистачало повій, а тому дівчат викрадали і перетворювали в слухняних рабинь. Крім того, повій потрібно було постійно перевозити з одного міста в інше, постійно давати хабарі поліції. Тобто, цей бізнес вимагав достатніх витрат. Але для того, щоб пробратися на самий верх, клан мав використовувати мережу борделів.

За часів Великої депресії в містах з’явилося безліч дрібних банд. Чиказький клан приймає рішення позбутися від них. І це їм майже вдається. Потім була спрощена процедура прийому нового члена в сім’ю. Якщо раніше проколювали палець і вимагали спалити зображення святого, то тепер просто запрошували на вечерю, і оголошували членом сім’ї.

Чиказькі клани були найжорстокішими, за весь час існування (з 1919 року) на їхньому рахунку близько тисячі вбивств.

Чиказький кулемет

В арсеналі мафіозі Чикаго була досить таки грізна зброя. Його називали «Жахливий Томмі» або «чиказький кулемет». Він міг видавати 800 пострілів в хвилину кулями 45 калібру. Магазин з 100 патронів був здатний розрядити за 8 секунд. У 20-роках минулого століття тріск кулемета Томмі можна було часто чути на вулицях американських міст.

Жахливий Томмі

Кулемет Томмі був винайдений генералом Джоном Томпсоном спеціально для траншейної стрільби. Але війна закінчилася швидко, і, замовлені винахідником, 15 000 кулеметів не захотіли купувати, ні військові, ні поліція. У зв’язку із зростанням злочинних угруповань до 1925 року попит на автомати підвищився, і гангстери стали скуповувати Томмі. Аль Капоне вчив своїх бійців застосуванню зброї в підпільних спортивних залах і на околицях Іллінойсу. У День Святого Валентина в 1929 році гангстери влаштували криваву бійню, розстрілявши сімох бійців з угруповання суперників.

Також цікаво  Про Чикаго: історія, корисна інформація для туристів

Незважаючи на зрослу популярність пістолета-кулемета, його продаж до 30-го року майже припинилася. До 1939 року з найпершої партії було продано всього дві третини кулеметів, і корпорація Томпсона була на межі банкрутства. Залишки товару були скуплені промисловцем Магуайром за півмільйона доларів. Незабаром після угоди Німеччина напала на Польщу, армії союзників згадали про Томмі. Магуайр став фінансовим магнатом, встигнувши до кінця війни продати близько двох мільйонів кулеметів.

І дійсно, страшну зброю використовували мафіозі Чикаго.