Вельми часто назва дивовижний В’єтнам описує в нашій уяві глибокий образ країни, яка була багато років в охопленні десятирічної варварської війни. Так само численні і дуже барвисті образи спливають в нашій пам’яті, пригадуючи мальовничу бухту Халонг, нескінченні поля рису і Ароматну річку. Проте, звичайні спогади і образи про В’єтнам, не розкриють справжню його красу. Після 25-річної війни ця країна вийшла з економічної розрухи, і весь час намагається побудувати надзвичайно потужний індустріальний центр.

Дивовижний В’єтнам приваблює туристів

Завдяки чудовій природі, чудовому клімату, неймовірно чудовим архітектурним спорудам, щороку в цю країну прибуває все більше і більше туристів. Крім цього, прекрасний сервіс і гостинність дозволяють більшості людей мандрувати по В’єтнаму, що вкрай важливо для подорожніх. Дуже глибокі враження у відвідувачів В’єтнаму залишають внутрішньополітичні і історичні аспекти буття.

Так як В’єтнам межує з Лаосом, Камбоджею і Китаєм, він має прекрасну прибережну лінію, яка омивається чудовим і теплим Південно-Китайським морем і простягається на 3 200 км.

Величезну частину В’єтнаму займають пляжі, які мають дрібний і білосніжний пісок. Площа країни складає 332 000 квадратних кілометрів. Ландшафт місцевості змінюється поступово: від рівнин до ланцюгів гір. Так як населення В’єтнаму становить приблизно 72 мільйони осіб, він вважається найбільш густонаселеною країною в Східно-Південній Азії. З півночі на південь країна простягається приблизно на 1 850 кілометрів. Саме тому погода в різних частинах країни значно відрізняється.

Дивовижний В’єтнам та його прекрасна природа змушує безліч туристів приїжджати саме сюди. Тут ви можете подивитися на найбільшу бухту Халонг, назва якої в перекладі звучить як «спускається дракон», і яка має більш ніж 300 невеликих острівців. Легенда говорить про те, що ця бухта була створена Червоним драконом, який спустився з небес. Ця бухта незрівнянна з Крабі, яка знаходиться в Південному Таїланді. За твердженнями багатьох жителів біля бухти Халонг до сих пір живе в водах чудовисько в вигляді дракона і дуже схоже на Лох-Неське чудовисько. Для переконання в цих фактах вам буде запропоновано безліч пропозицій, наприклад, відправиться на пошуки дракона на джонці, покупатись, позагоряти, спробувати смачний обід з крабів, кальмарів та креветок.

Також цікаво  Що привезти з В’єтнаму? Не країна, а сувенірний рай

Що цікавого у В’єтнамі

У В’єтнамі знаходиться один з найцікавіших і найзначніших островів — Катба, який навмисно перетворили в національний парк. У цьому парку можна побачити незвичайних і достопам’ятних мавп-Франсуа, оленів, диких кабанів, кілька видів птахів.

Якщо ви маєте намір відвідати одне з найцікавіших в історичному плані міст В’єтнаму, можна відправитися в Хюе, яке було столицею з 1802 року по 1945 рік. Тут знаходяться гробниці імператорів династії Нгуєн, кілька пагод, Цитадель з розташованим в ній Заборонним Пурпурним містом.

Також можна рушити в місто Хоян, яке ще з давніх часів було знайоме європейським торговцям під найменуванням Файф. Завдяки археологічним розкопкам, можна сказати, що тут існувало перше поселення ще 2 200 років тому. Починаючи з другої половини двадцятого сторіччя, це місто було центром держави Чампа. Хоян вважався одним з найбільших портів Східно-Південної Азії.

Кажучи про дивовижний В’єтнам, гріх не згадати про найкрасивіші його пляжі, в центрі країни знаходяться найкращі з них, особливо в місті Фантхьєт і Нячанг. Завдяки чудовому клімату, чистій воді і білосніжному піску, саме цей район В’єтнаму став іменуватися «В’єтнамські Гаваї».

Ось такий він, дивовижний В’єтнам.