Місто Вунгтау вважається одним з кращих курортних місць на Південно-Китайському морі і називається по-іншому як Мис Святого Жака. Від Хошиміну (бувший Сайгон) до Вунгтау приблизно 130 кілометрів, тому саме з Хошиміну дуже легко добиратися до пляжів Вунгтау.

Курорт Вунгтау

На прибережній стороні Вунгтау розташована велика кількість вілл, пансіонатів, будинків відпочинку. Крім відпочинку в кафе і ресторанах можна покататися на велосипедах і піднятися на дві величезні гори, розташованих на півострові Вунгтау. Для екскурсії можна вибрати кілька релігійних місць, де знаходитися величезна фігура Ісуса.

Будьте дуже уважні на пляжах Вунгтау, особливо коли збираєтеся що-небудь купувати. Місцеві злодії працюють дуже спритно і добре це у них виходить.

Потрапити на відпочинок до Вунгтау — значить відвідати місце, яке не зможе вас залишити байдужими, але якщо ж ви віддаєте перевагу пасивному відпочинку, то краще за все підібрати собі інше місце, так як тут вас буде чекати море дискотек та безліч активних розваг.

На північному заході цього півострова розташовується невелике село Бен Так, а на північному сході — аеропорт і велика кількість промислових підприємств.

Пляжі Вунгтау

Основним місцем для купання вважається Задній пляж, який називається Бай Сао або Тхуй Ван.

Пляжі Вунгтау
Пляжі Вунгтау

Передній пляж по-іншому називається Бай Чиок або пляж Тхуй Зионг, який знаходиться поруч з кордоном центру міста. Хоча він трохи розмитий, велика кількість дерев робить його значно привабливіше. На цьому пляжі рано вранці можна побачити величезну кількість рибалок, які розбирають свій нічний улов.

Також цікаво  Про В’єтнам: декілька цікавих фактів для туристів

Самим тихим пляжем вважається Шовковичний пляж, з великою кількістю пальм і з самою мальовничою місцевістю у всьому В’єтнамі. Пляж простягається вздовж схилу Великої гори. Єдине, цей пляж не піщаний, а кам’янистий. Шовковичний пляж знаходиться в трьох кілометрах від центру міста. Так як дорога тут не дуже хороша, то найкраще дістатися туди на велосипеді чи мотоциклі.

У сонячний і ясний день з цього пляжу можна побачити острів Кан Зо. Потрапити на цей острів можна тільки з Переднього пляжу на човні.

Найкращим пляжем вважається пляж Роше Нуар. Хоч він і кам’янистий, зате з цієї місцевості у вечірні сутінки найкраще спостерігати захід сонця.

До Вунгтау: захід сонця
Захід сонця

Саме тут побудовано багато готелів, пансіонатів і будинків для відпочинку.

До Вунгтау за особливими враженнями

Якщо ви вже завітали до Вунгтау, обов’язково подивіться на чудові храми:

  1. Храм Хон Ба.
  2. Будинок чистої нірвани.
  3. Храм Нієт Бан Тінь Са.

Найбільш відвідуваним місцем у Вунгтау вважається парк під назвою Тхіть Ка Фат Дай. На схилі пагорба тут знаходиться величезна статуя Будди.

Статуя Будди
Статуя Будди

Цей парк побудований на початку шістдесятих років. За межами парку знаходиться велика кількість кіосків, де ви можете придбати будь-який сувенір, недорогі вироби з черепашок і каменів. Біля головного входу знаходиться кілька чудових ресторанів. Прогулянки по парку можна починати з шостої години ранку і аж до шостої години вечора, так як в решту часу він буде зачинений.

На вершині Малої гори знаходиться маяк, який побудований в 1910 році. Прохід з вежі до будівлі був зроблений французами. Відвідувачам звідси заборонено фотографуватися.

Маяк
Маяк

На південній стороні Малої гори знаходиться статуя Ісуса, яка дивиться в бік Південно-Китайського моря. Цей постамент був споруджений в 1974 році.

Також цікаво  Дивовижний В’єтнам та його прекрасна природа — не країна, а казка
До Вунгтау: статуя Ісуса
Статуя Ісуса

Варто згадати про колишню королівську резиденцію, яка називається Бать Дінь, і розташована на схилі пагорба, що виходить на море. Це чудове місце для відпочинку. Її побудували в 1909 році для притулку французького губернатора Поля Думьера. Трохи пізніше — стала палацом королівської сім’ї, а приблизно в сімдесятих роках це був майданчик президента Тхієу. Отже, поїхали до Вунгтау!