Якщо ви збираєтесь організувати собі та своїй сім’ї бюджетний відпочинок на Мальдівах, то вам потрібно знати, що Мальдіви — це коралові острови, які розташувалися в Індійському океані невибагливим ланцюгом. Архіпелаг включає в себе 70 островів, і кожен з виконує роль туристичного курорту.

Корінні жителі островів здебільшого зайняті риболовлею, в тому числі вирощуванням гранатів, картоплі, ананасів. Офіційна релігія на Мальдівах — іслам, туристам важливо про це пам’ятати і знати, коли вони їдуть сюди відпочивати.

Бюджетний відпочинок на Мальдівах

Відпочинок на Мальдівських островах багатьма сприймається як веселе проведення часу на пляжі в млості ласкавих хвиль і під променями яскравого сонця. Багато в чому це так і є, такий райський куточок ідеально підходить для насолоди і відпочинку.

Бюджетний відпочинок на Мальдівах з незабутніми враженнями

Але розмірений відпочинок — це не єдина можливість, яку пропонують туристам Мальдіви. Оскільки крім білосніжних пляжів і океанських хвиль, які змінюють свій колір від ніжно-блакитного до яскравого бірюзового, перед туристами тут відкривається широкий спектр розваг, які можуть бути недоступними або не дуже доречними в звичайному житті.

На островах кожен куточок наповнений незайманою красою природи, тишею, романтикою, яка прямо-таки витає в повітрі. Відпочинок на Мальдівських островах — це свято для душі і тіла, яке обов’язково залишиться в пам’яті своїми незвичайними враженнями та яскравими відкриттями.

Як дешево відпочити на Мальдівах

Мальдівські острови отримали широку популярність завдяки безлічі курортів, де кожен з них являє собою окремий світ з унікальною і неповторною красою. Це чудове місце, яке буквально розташоване на «краю світу». Там можна усамітнитися від шуму міст і розчинитися в природі.

Також цікаво  Знайомство з Кубою — познайомитись з Островом Свободи
Розчинитися в природі

Майже будь-який готель на Мальдівах може запропонувати так званий «стандартний» набір екскурсій, серед них:

  • оглядова прогулянка столиці Мале;
  • відвідування пам’яток релігії та історії;
  • національного музею;
  • в тому числі і екскурсії на інші острови;
  • морські прогулянки на човні зі скляним дном;
  • риболовля;
  • вертолітна екскурсія;
  • підводне плавання і безліч інших розваг.
Підводний світ

Незабутнє враження залишить також і занурення в підводний світ Мальдів, який є одним з найкращих. Неповторне розмаїття жителів моря, прекрасні коралові рифи, надзвичайної краси і розмірів раковини — все це дасть можливість забрати частинку цього світу в душі з собою. Можна замовити підводну екскурсію з досвідченим інструктором в будь-якому готелі, крім цього, також доступні і прогулянки по морю, повноцінні круїзи по островам, в них також включена і морська рибалка.

Бюджетний відпочинок на Мальдівах: польоти на гідропланах

Не меншою популярністю на Мальдівських островах користуються і спортивні ігри. Це і волейбол і баскетбол, і більш екстремальні польоти на гідропланах, для любителів гострих відчуттів, а також більш спокійні екскурсії на вертольотах. Дивлячись на таку величезну кількість розваг, нескладно буде організувати для себе більш дешевий, так званий, бюджетний відпочинок на Мальдівах.