Туреччина

Туреччина в усі часи привертала до себе увагу мандрівників. Адже ця країна не тільки славиться своїми розкішними курортами, але й цікавою історією.

Туреччина — райський куточок

Шикарні середземноморські пляжі, ласкаві промені сонця, неперевершений сервіс висококласних готелів, цілющі джерела і цікава історія. Все це чекає туристів при відвідуванні Туреччини.

До берегів Мертвого і Чорного морів туристів приваблюють не тільки низькі ціни при досить високому сервісі і пропонованих в готелях умов. Туреччина знаходиться зовсім недалеко, тому подорож не забирає багато часу.

Крім того, пересуватися по території країни, будучи туристом — справа не складна, для цього до послуг відпочиваючих таксі (або як їх називають у Туреччині, долмуші) або автобуси, а також маршрутні таксі. Кожен відпочиваючий старше 21 року, що має права, може легко взяти напрокат автомобіль. Процедура настільки проста, що при наявності прав і закордонного паспорта оформлення займає не більше 15 хвилин.

Практично всі жителі країни мусульмани, однак з огляду на те, що туризм — один з основних напрямків розвитку Туреччини, туристи не відчувають себе ущемленими в чому-небудь. До послуг мандрівників не тільки першокласні комфортабельні готелі, а також і прекрасні бари, ресторани, кафе, казино маса торгово-розважальних центрів тощо.

Так що, зупинивши свій вибір на відпочинку в Туреччині, ви не пошкодуєте.

Коли краще відпочивати в Туреччині

Далеко не кожен розуміє, що відпочивати в Туреччині можна в будь-який час року. При цьому кожна пора має свої принади і недоліки.

Клімат на території країни середземноморський і субтропічний, завдяки чому літо спекотне і досить сухе, а зими теплі, але дощові. При цьому весняний і осінній періоди зазвичай м’які і досить теплі.

Однак площа країни велика і природні умови значно різняться, тому західна частина узбережжя не дуже спекотна, так як тут відчувається вплив північних вітрів.

Південне узбережжя радує температурою близько 45 градусів вдень і 30 вночі, тому і води моря тут прогріваються значно раніше і швидше, так що купальний сезон триває довше.

Південно-східна частина країни відрізняється особливою спекою і духотою, нагадуючи пустельні умови.

Залежно від бажань відпочиваючих, будь-який сезон може принести незабутні враження, хоча найромантичнішим буде відпочинок навесні, адже всюди радують око прекрасні квіти і соковита зелень.

Зате зимовий відпочинок (температура в цей час року рідко опускається нижче позначки +15) обійдеться набагато дешевше. Так, відпочити в п’ятизірковому готелі впродовж тижня буде коштувати всього близько 200 доларів.

Туреччина чекає своїх гостей в будь-яку пору року.