Австралія

Австралія — географічне положення, рельєф та особливості клімату.

Австралійський союз займає площу 7 692 024 км² (близько 5% поверхні суходолу нашої планети) та є шостою за площею державою у світі. До союзу належать материк Австралія, острів Тасманія, чимало інших островів та Австралійська Антарктична територія. Загальна площа всіх зовнішніх територій без Антарктичної становить 5 896 762 км². Уздовж північно-східного узбережжя на понад 2 000 кілометрів простягнувся найбільший кораловий риф — Великий Бар’єрний риф.

Оскільки Австралія — велика за розмірами держава, то і клімат у різних її куточках значно відрізняється: на півночі він тропічний, а на півдні — помірний. Найспекотніше — з листопада до січня. У цей час температура коливається від +20 до +32°С, а в центральних районах доходить до + 42°С. Але після заходу сонця вона може різко знизитися на 10—12 градусів. Найхолодніше в червні—серпні — +15—18 °С, а в південних районах стовпчик термометра може опускатися до нульової позначки.

Відпочинок в Австралії

Відпочинок в Австралії

Якщо ви любите пригоди і не можете без них прожити жодного дня, тоді відпочинок в Австралії підійде вам ідеально. Тут ви знайдете не тільки...