Єгипет

Єгипет — це найбільша арабська, переважно мусульманська країна, розділена на 26 губернаторств, які називаються мухафазах. Повна назва країни — Арабська Республіка Єгипет. Державна мова — арабська, але в більшості туристичних центрах цілком можна порозумітися французькою або англійською мовами (розвитку цих мов сприяло те, що Єгипет довгий час в різні періоди своєї історії перебував під протекторатом Великобританії і Франції).

Головна релігія з VII століття — іслам. Мусульман в країні більш 6 500 000 чоловік, або 94% населення. На інші 6% припадають решта, головним чином християнські віросповідання. Країна розташована на 2-х материках — Азії та Африці, пов’язаних невеликим перешийком між Середземним та Червоним морями, з’єднаних між собою Суецьким каналом. Основна територія лежить в Африці, там же проживає більша частина жителів. На частку Азії припадає лише Синайський півострів. Межує Єгипет з Ізраїлем, Лівією, Сектором Гази і Суданом.

Клімат — сухий тропічний, але на північних узбережжях — субтропічний, який, як не дивно, призводить до дуже холодних ночей, і одночасно з цим робить розпечені дні. Реально є лише дві пори року: дуже м’яка зима (з початку листопада і до кінця квітня), і спекотне літо з початку травня до жовтня.